| Blindeye a întrebat:

Se apropie ziua mea si vreau un telefon cu touch-screen ieftin. Ce telefon imi recomandati?

4 răspunsuri:
| Freshh a răspuns:

In primul rand,se scrie Touch-screen.Ti-as recomanda:LG Cookie Lite White-Orange, Samsung Corby alb, LG GS290 Cookie Fresh, Vodafone 543 Touch, Vodafone 543 Touch.

Uite-te si tu:https://www.vodafone.ro/shop/telefoane

| fresHZoNe a răspuns:

Tach-screm rolling on the floor))))))))))) asta nu am mai auzit-o pana acum. amice, vezi ca se scrie touchscreen si se citeste taci-scrin laughing

| sherlock a răspuns:

Iphone human! teheee

| lollypinch a răspuns:

Pai depinde ca sun multe telefoane cu Tach-Screm:tach-screm +taste si la pret pot sa iti spun ca depinde cat de perfomant e sau altelebig grinKplk!