| xjustfearless a întrebat:

Se aude ca va aparea The Sims 3 : Pets, stiti daca a aparut? sau cand apare?

23 răspunsuri:
| PCDemon a răspuns:

Data lansarii: 18 Octombrie

| Liuuu a răspuns:

Apare in octombrie! Toti il asteptam! Poti vedea si pe www.thesims3.com :P Cu placinte >:D

| Liuuu a răspuns:

Daca a au aparut screenshots sau videouri nu inseamna ca a aparut. apare pe 10 octombrie. dar abia peste 2-3 zile va aparea pe site-uri de download.

| AnonimLove_6167 a răspuns:

Va aparea in Octombrie 2011. Asa am auzit. Sper ca te-am ajutat! happy

| AnMa a răspuns:

Cand ai pus tu intrebarea... nimeni nu se gandea ca o sa apara un The Sims 3 Pets big grin dar azi se stie sigur ca va aparea anul asta (2011) in octombrie big grin

| NoNameSiPunct a răspuns:

A aparut acum

| NoNameSiPunct a răspuns:

Va aparea in octombrie 2011

| Akesh a răspuns:

O sa apara in toamna. Uite trailerul: http://www.youtube.com/watch?v=BHFMTB3f4V8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva inca.

| ISaidHelloToMe a răspuns:

@ AmyGirl Pre-Order iti spune ceva?
Si apropo, apare pe 18 Octombrie 2011.

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Frate, va apărea in toamna in octombrie.
DEA BIA AȘTEPT!

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Hei! Iti mai spun o data in octombre in toamna daca nu ma crezi uitete la pana la sfarsit la acest videoclip: http://www.youtube.com/watch?v=WDFZupUPZvA

| BlueFeeling a răspuns:

Chiar astazi a aparut! Ce bineee... http://store.origin.com/......eID.718200 Daca vrei sa il cumperi online.

| SherryXoX a răspuns:

Apare sigur pe 18 octombrie CD-uri pe piata banuiesc. iar putin mai tarziu cam prin 20 apar link-uri de download. Deabea astept! fundita? Pls :03

| RudeGirl a răspuns:

Pe 21 octombrie 2011 fundita?

| RainbowEye a răspuns:

S-a creat dar eu zic ca nu sunt in magazine. funda?

| limen a răspuns:

Intra pe sims 3.com si acolo daca stii sa cauti o sa gasesti tot ce au lansat cei de la sims deocamdata nu este sims 3 pets dar daca stii sau nu au aparut world adventure unde poti sa te duci in China Franta si Paris sims 3 Abitions unde poti sa te duci cu simsul la munca si de exemplu daca esti pompier o sa te duci tu sa stingi incendii sims 3 Late night unde poti sa devii vedeta sa stai la oras sa te duci in cluburi si altele care iti dau frizuri obiecte si haine sims 3 store

| Sweet lollipop a răspuns:

Inca nu a aparut dar iti spun ca apare exact pe 18 octombrie anul acesta.http://www.snootysims.com/index.php?id=releasedates

| Denii_2893 a răspuns:

Va aparea in 18 octombrie 2011!

| precupionut a răspuns:

Inca nu a aparut dar se locreaza la el si va aparea poate peste un an sau mai mult

| MariusMarcu18 a răspuns:

Apare in octombrie 2011

| MariusMarcu18 a răspuns:

Si o sa apara si seasons