| strike118 a întrebat:

Se gaseste un Xbox One in Romania? Daca da, necesita in continuare conexiune la internet permanenta?

5 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Da. Pai trebuie sa isi dea primul update cum il deschizi si dupa nu iti mai trebuie conexiune permanenta din cate stiu eu, adica eu am wireless si e conectat tot timpul.

| Sn4k3 a răspuns:

Normal ca se gaseste. Altex, flanco, eMAG, etc. Cu conexiunea la internet nu stiu. Intreaba pe unul din site-urile care ti le-am dat. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci acel up-date care au nevoie toate consolele, nu mai ai nevoie dupa mereu de internet ca sa te poti juca off line

| Ch0co a răspuns:

Da. Se gaseste. La Flanco, Media Galaxy, Altex sau online

| TheKings a răspuns:

Da exista.Mai multe detalii nu pot sa iti dau.