| TraficDeMentosane a întrebat:

Se intampa ceva pc'ului daca am mai multe browsere? adica daca am firefox. opera, internet explorer, google chrome, safari?thinking firefox si explorer le am de mult si celelalte le'am instalat de curiozitatehee hee deci este o problema asta?thinking fundawinking

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Nu se întâmplă absolut nimic. Şi eu am instalat IE, Opera, Firefox, şi Chrome. Nu au absolut nicio treabă unul cu altul.
O zi frumoasă!

8 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Eu am doar IE8, imi fac toate treburile cu el.
Poti avea instalate cate browsere poftesti, dar iti recomand sa instalezi ceva ce macar folosesti, ca parca te vezi peste o luna aoleu ce greu merge "uindosu"...

| Danιel a răspuns:

Nu afecteaza cu nimic. Recomandat este sa ai minim 2 browsere, ca sa te poti folosi de unul alternativ in scop mai special (nu-ti mai merge cel primar si atunci te folosesti de unul secundar).

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu este nicio problemă. Numai că trebuie să alegi unul la browser principal, atât! În rest intri pe care vrei tu! Baftă!

| Catalion a răspuns:

Bineinteles ca nu se intampla nimic. Poti sa ai si 1000.

| cristi202 a răspuns:

Si eu am intenet, google chrome, mozilla. Si nu e nici o problema. Doar ca daca schimb browserul, sistemul ma atentioneaza care e "default" si daca vreau sa il schimb cu cel proaspat deschis. Atit.

| piktor a răspuns:

Nu are nimic, doar ca ocupa spatiuthinking
eu folosesc doar Opera si Safari
Opera - viteza mare de navigare, consuma putina memorie, se foloseste foarte usor
Safari - pentru cand face Opera figuri cu asezarea in pagina xD

| ForbiddenLove a răspuns:

Eu am opera, internet explorer si mozilla firefox.

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Stai linistita. nu se intampla nimic.