| ItzRivenGod a întrebat:

Se intampla cam 1 data dau de 2 ori pe luna ca netu sa mearga tun(rapid). Cum pot face ca sa am mai des(zilnic daca e posibil)netu rapid.Am internet vodafone hsdpa modem usb.(in caz ca va ajuta)

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Ai un raspuns simplu la modem. prinzi viteza mare cand reteaua nu e supraincarcata si inca nu ai terminat limita de trafic lucrucare se intampla rar in retelele 3g dar se intampla
ca sa mergi repede cu el incearca in orele in care reteaua nu e aglomerata gen 11pm -3 am

1 răspuns:
| sallysirop a răspuns:

Baga-ti net prin cablu, o sa se vada diferenta.
dupa ce ca platesti o groaza de bani la ala de la vodafone merge si ca un mega ****. tongue si eu am avut si stiu cum e...