| Nutzu_Nutzu_2000 a întrebat:

Se intampla ceva daca am ratia inf? Sau e ziua acestora? 11th Aniversary? Si cu ocazia asta s-a adaugat ratie inf?

3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Stii ce-i aia romana?

| Nutzu_Nutzu_2000 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Foarte bun raspunsul. Multumesc. Daca doar atat esti in stare. Sa critici eu nu am ce sa-ti fac. Gandeste-te ca este scris la tastatura si omu' nu vede o greseala minuscula. Daca nu-ti dai seama la ce se refera intrebarea de ce ai raspuns repede? Ha?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Nutzu_Nutzu_2000):

Critic pentru ca pot.

Eu nu ma refeream ca ai scris "inatampla". Ma refeream ca ai tot repetat "ratie inf", apoi ai dat-o pe engleza. Cum vrei sa stie cineva la ce te referi daca tu nici macar nu scrii cuvintele intregi?