| thekaze3 a întrebat:

Se intampla daca instalez un driver mai nou pentru Mobile Intel(r) 4 Series Express Chipset Family?

Răspuns Câştigător
| Darius2610 a răspuns:

E bine sa dai update la driver, fiindca multe dintre jocurile/aplicatiile noun aparute cer aceste update-uri.Cat timp driver-ul respectiv e compatibil cu placa ta, atunci totul e ok.

2 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Nu se intampla nimic e mai bine ca esti actualizat cu ele.Dar orice ai face arunca laptopu(nu te poti juca nimic pe el)straight face

| al3xander a răspuns:

Nu se intampla nimic, este driver-ul de la chipset, insa eu recomand ca daca functioneaza cum trebuie ar fi bine sa-l lasi asa cum e si sa le actualizezi doar in cazuri extreme (sunt corupte, numai functioneaza etc.)