| Amelia94 a întrebat:

Se mai gasesc Iphone 3 in magazine? Daca da, va rog spuneti-mi unde. Fundaa.

4 răspunsuri:
| xSunriseX a răspuns:

Eu am vazut acum cateva zile intr-un magazin Orange mic.cauta in astea mici.nu la shop`uri

| mnopqr a răspuns:

Da! Sigur! uite aici din eMAG:
http://www.emag.ro/......Phone3G8GB
Livrarea se face in maxim 30 de zile si ei suporta costurile de transport. Sunt seriosi, si eu am avut de aface cu ei.

| Deer a răspuns:

Lasa iPhone 3, reglementeaza’te la macar 4, e mult mai bun, nici nu se compara... Oricum, daca vrei neaparat 3, comanda de pe net.