| anonim_4396 a întrebat:

Se mai merita Iphone 2G?

Răspuns Câştigător
| Mihay4 a răspuns:

Merita! Dar e nevoie crack`uit, deoarece reteaua e blocata in Anglia! Nu este o problema ca folosesti jailbrake si ai scapathappy am 2 prieteni care au iPhone 2g si umbla in continuu la el, nu se duce bateria repede, nu se strica.

8 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

"mai merita" nu "se mai merita" e un reflexiv folosit total gresit. Din pacate am vazut in multe mesaje scrierea asta.
Si nu, iphone 2G este un telefon depasit tehnologic si moral. Nici 3G-ul nu il recomand.
De banii te poti concentra pe un HTC Desire sau Samsung Galaxy S. Niste telefoane excelente bazate pe android.

| csdeaglecs a răspuns:

Nu stiu depinde de tine daca iti place sau nu, daca te-ai plicitisit de el sau nu. poti sa il vinzihappy
app.de unde esti?

| eXcisioN a răspuns:

Da, e foarte bun, am si eu unul si e foarte rezistent.

| CristiPalidu a răspuns:

Nu chiar
ti-as recomanda un iphone 3gs macar
unu la second hand
http://www.okazii.ro/catalog/53017008/iphone-3gs-16gb-nou.html

| NikolasXD a răspuns:

Nuuu

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Sau iPhone 6 plus.Cine se gandea in 2011 la iPhone 6? laughing)

| N1mka4eva a răspuns:

Nu.Ori 3, ori 4, ori altceva.

| Stelist658 a răspuns:

Depinde...daca il vrei doar ca sa vorbesti si sa faci poze cu el da, daca vrei sa il folosesti in afaceri...nu are rost ia-ti ceva mai fain. Preturile au scazut si au crescut deci take care de unde ei informeaza-te binewinking Funda :X