| DJyAlex a întrebat:

Se mai merita Samsung s6?

3 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Depinde ce buget ai.

| mimi a răspuns:

Eu am s6 si sincera sa fiu il iubesc. Imi place modelul lui, viteza lui, programele lui. Daca as putea alege, l-as mai cumpara odata. Nu as lua un s8, caci este prea mare, este incomod si in plus daca o sa i se sparga display-ul o sa dai o mica avere ca sa il repari. S7 e normal, dar totusi s6 este preferatul meu.

| SonicAndrei a răspuns:

Depinde pentru ce doreşti să-l foloseşti. Tu decizi dacă merită. Dacă vrei jocuri, atunci nu prea. În rest e bun chiar şi S5. Eu nu aş cumpăra S6. S7 în schimb are nişte lucruri importante în plus. Din gama Samsung, eu recomand seria Note, care are S-Pen şi alte lucruri în plus. Uită-te la un Note 4 (minim) sau chiar Note 7 FE. Dacă nu te interesează un Note, atunci interesează-te şi despre alte telefoane de la alte firme, cum ar fi Sony, LG, Huawei, HTC fiindcă nu sunt mai prejos decât Samsung.