| TumblrAddict a întrebat:

Se mai poate reactiva contul de facebook dupa ce este sters din sertarile contului? Urgent, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Daca l-ai dezactivat de la setarile contului te poti reloga oricand si sa debizezi dezactivarea lui tot din setari. Toate datele tale vor reaparea si vor fi din nou vizibile pentru ceilalti.

Daca l-ai sters introducand in adresa de browser link-ul http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account si au trecut 14 zile fara sa te mai loghezi pe cont, nu mai poti face nimic, contul a fost sters iremediabil.

6 răspunsuri:
| Jee354 a răspuns:

Nu cred.Nu am incercat dar totusi nu cred.Sorry daca gresesc si Sorry daca nu gresesc.Noroc

| Denisa2763 a răspuns:

Da se poate reactiva daca nu au trecut 14 zile de la data stergerii. big grin fundita?

| Alexiss75 a răspuns:

Da, daca nu au trecut 14 zile de la data stergeri. Succes!

| Lily98 a răspuns:

Da, se poate reactiva daca nu au trecut 14 zile de la data stergerii.

| Nicky4u a răspuns:

Da se poate reactiva

| FlorescuMariusDan2000 a răspuns:

Evident!
Imediat ce intri