| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Se merita 1.350 lei pe pcul asta? Sistem Desktop Diablo Gamer Xtreme X3 cu procesor AMD Triple Core Athlon II X3 450 AM3 3.20GHz, 4GB DDR3, HDD 500GB, FreeDOS, ATI Radeon HD5450

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu merita. Ar merita, daca ar fi undeva la 1000 lei.
Pentru 100 si ceva de lei in plus, ai un sistem care e de cel putin 3 ori mai bun in gaming: http://bit.ly/15v3Fqu
Iar daca nu mai ai de unde sa scoti 100 lei, poti merge pe: http://bit.ly/142627v. Cel de-al doilea este mai recomandat daca ai de gand sa ii mai pui ulterior o palca video(pentru un crossfire apu)
. Ambele sistemel sunt peste cel de care spui tu in jocuri. Cel de-al doilea e unde va la 1.5X-2X. Eu zic sa nu iei ce ai tu acolo mai sus, ca o sa regreti (doar zic si eu).

| Me2 a răspuns:

Bai oameni buni, cum sa spuneti de rabla aia de sistem ca e bun? Voi vedeti ce placa video are?, sa nici nu te gandesti la jocuri daca vrei sa'l cumperi, merita daca era 800-900 lei
Cu 1300 iei asa ceva
Procesoru chiar daca e dual core, e mai performant, consuma mai putin si coolerul e muult mai silentios
Iar placa video este una buna cu care joci orice joc pe high-ultra fara probleme

http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/695645/

Eu nu as da banii pe ala nici sa'mi dai in cap

| WantedBoy23 a răspuns (pentru Me2):

BA IDIOTULE!@ IMI MERGE GTA 5 CU 70 FPS! taci dracu de idiotnici nu stii cv despre gaming cu procesoru tau De dual core

| NoisyDream a răspuns:

Da! eu zic ca merita fiecare banut big grin eu l-as lua daca as avea acum banii si ofertawinking

| pkpdionut a răspuns:

Da, se merita, placa video cam slaba dar e procesorul bun, memoria RAM si HDD-ul la fel, dar ce fel de placa de baza are?

| xyzzzzzzzzzzzzz explică (pentru pkpdionut):

De unde l-am luat nu scrie...

| DexterFrags a răspuns:

Sincer,MERITA numai rami si hdd sunt o gramada de bani si cu inca niste periferice, vei devenii as.Eu zic sa-l iei.

| Ionut_Soare_1985 a răspuns:

Bai fratilor ori sunteti de la tara ori nu va pricepeti ruleaza toate jocurile noi in hight 2012-2013 o spun findca il am in posesie asa sa vorbesti aiurea oricine poate sa dea cu presupusul recomand 10x