| Dragosshiatat a întrebat:

Se merita acest laptop: Notebook / Laptop ASUS Gaming 15.6" FX502VM, FHD, Procesor Intel® Core™ i7-6700HQ (6M Cache, up to 3.50 GHz), 8GB DDR4, 1TB 7200 RPM, GeForce GTX 1060 3GB, Win 10 Home, Black
In cate fps-uri duce jocuri precum GTA5, PUBG, BF1, CS:GO.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Normal ca da https://www.youtube.com/watch?v=aqd81Vt81CA

4 răspunsuri:
| Dragosshiatat explică (pentru Adrian926a):

Da, dar acela are 6 gb la placa video iar asta are 3 gb

| Adrian926a a răspuns (pentru Dragosshiatat):

Diferenta este foarte mica, in jur de 5 fps oricum o sa iti mearga cam orice joc, high-med la 60 fps, unele o sa mearga la ultra.

| AlexC1165 a răspuns:

Se merita. Totusi nu e asa bun in laptop pentru gaming deoarece costa mult. Un PC cu aceleasi componente costa mai putin. Dar daca vrei sa folosesti laptopul si pentru alte chestii in afara de gaming merge.