| GBoB a întrebat:

Se merita Allview? Si daca da ziceti un mode max 900lei si "laudatil". Multumesc.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Allview X1 Soul Mini cred ca e cea mai buna varianta pana in 900 lei!
-are procesor Cortex-A7, 1,5GHz Quad Core
-are memorie Ram de 1GB
-are 16 GB de memorie flash
-are rezolutia la camera principala de 8MP cu Autofocus OV8835

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Allview P5 Quad este un telefon foarte bun
http://bit.ly/1oJqZhC (link generat de conversion marketing)

| Dragooos a răspuns:

Eu am avut Allview p4 duo... am fost multumit 2 ani de el nu a avut nicio problema si cand l-am vandut udpa 2 ani tot mmergea fara probleme si chiar merge si acum noului propietar. e undeva pe la 700-800 lei nou maxim 900 ( cand l-am cumparat eu amdat 1200)winking acum sau mai ieftinit. succes