| Eugen070600 a întrebat:

Se merita Iphone 3g?
Funda

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Nu merita, este foarte invechit, functii slabe, sistem de operare slab, chiar nu merita, i-a trecut vremea de mult.

3 răspunsuri:
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Da! Cu siguranta se merita desi sunt mult mai multe telefoane destepte dar daca vrei cel mai performant Iphone incearca 4s daca nu mie imi place mai mult 3gwinking! Sa-l stapanesti sanatos!

| AndreyAndrey91 a răspuns:

Nea nu merita tongue mai bine iti iei un Samsung Galaxy S3 doar daca vrei ceva cu adevarat performant happy. este cel mai perfomant telefon la ora actuala

| 3Raull a răspuns:

Chiar si pe Iphone 2 g apar aplicatiile noi care le suporta(toate in principal), dar eu mai bine ti-as recomanda un smartphone la banii Iphonului ceva de la Samsung cu android si cu procesor bun.PS: la iphone trebuie sa cumperi aplicatiile