| cipicu92 a întrebat:

Se merita iPhone4 in raport calitate/pret? thinking

4 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Da se merita...si inca cum...dar poate daca nu esti asa de nerabdator si ai un telefon bunicel si acum, poate ar trebui sa mai astepti poate are sa se ieftineascabig grin dar de meritat sigur se merita

| Detecandy a răspuns:

Clar da

| Bog15 a răspuns:

Am avut toata seria Iphone 3G, Iphone 3GS, 4 nu l-am luat, intrebarea e ce vrei tu sa sa faci cu el, pentru jocuri e cel mai bun si pentru chestii de genu, pentru mai buisness, iti recomand HTC, am acum HTC desire, e foarte ok, si e mai permis sa pui aplicatii pe el, cu el mi-am hacuit consola PS3, si e mult mai ieftin, acu depinde ce vrei si ce iti place, problema e ca costa o groaza de bani si cred ca poti lua ceva pana acolo, zic eu big grin, bafta

| Dope a răspuns:

Iphon e un tel ff bun dar. E de calitate. Arata super. Si costa cam in jur de 20-25 de milioanehappy.Pa