| Panteraa a întrebat:

Se merita sa achizitionez un produs resigilat de la eMAG? E vorba de un smartwatch. Mi se pare mult mai convenabil pretul si nu stiu cat de rau poate sa fie. O parere?

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Depinde ce produs. oricum nu am mari probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat un ceas la 180 lei resigilat săptamâna trecută și e ca nou. Normal era 650 și pe niciun site, fashiondays, etc, nu-l găseam sub 600.
Merită din plin, și laptopul de pe care scriu e luat resigilat.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Am amic ce a luat PC de pe eMAG resigilat(tot asa pret super) si nu are probleme de 2 ani.Dar asteaptate sa se vada urme de folosinta si zgarieturi usoare pe el. In caz de chiar are probleme poti sa il returnezi ca un produs nou din cate stiu.

| SDana a răspuns:

Eu cred ca merita, deoarece sunt aproape noi.