| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

Se merita sa cumpar samsung glaxi mini de la orange?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu.mai bine il iei de pe net.e mult mai ieftin!
*Dar sa gasesti un site bun *

| brandiburu a răspuns:

Nu se merita sa iei telefoane de la dragii nostri operatori. Ori iti baga niste abonamente pe gat de behai, ori ai un pret de ti se taie cheful (la liber).

Amazon.com este suficient. Sigur si foarte rapid.

| djrobby a răspuns:

Iti recomand sa il iei de pe www.officegsm.ro eu de acolo l-am luat si sunt fff multumit de el si am dat doar 500 ron si este si decodat.
la Orange este si scump si este si blocat in retea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
prea scump :P
fata de aici poti gasi tel ieftine
www.telefontultau.eu

| B3happy a răspuns:

Buna! Eu am Samsung Galaxy Mini S5570 de la Orage si sunt foarte multumita.

| elisabethia a răspuns:

Nu. pentru ca la Samsung se descarca ffff repede bateria si la Samsung glaxi mini mie mi s`a stricat touchu` dupa vreo 2 saptamani ce l`am cumparat si am aflat ca pe langa mine inca la 15 persoane s`a stricat. te-as sfatui sa nu iti iei acum treaba ta.