| BULANGIU96 a întrebat:

Se merita sa dau banii pe un Nokia N95? La 380 de lei.(ador telefonul asta) sau pentru un T-mobile ( nu-mi amintesc exact modelul)-Dar cred ca e la fel de performant ca un iPhone(T-mobile-ul), care costa tot 380 de lei, la fel ca N95-ul
N-95-ul arata impecabil, nu are nici o zgarietura, si are o carcasa sexy pe negru. Arata ca nou, dar cred ca a fost reconditionat.
Toti prietenii pe care i-am intrebat mi-au spusa ceva gen :"E o caramida","Are soft rau","trebuie sa ii tot faci update la soft"...etc.
Voi ce credeti? Dau funda pentru cel mai bun raspuns! :X

Răspuns Câştigător
| KentuckyF a răspuns:

Pai pentru 380 lei chiar e f ok.te sustin dar da-mi si numele acelui T-Mobile

| BULANGIU96 explică (pentru KentuckyF):

Multumesc. trebuie sa ma duc maine in centrul orasului, ca acolo l-am vazut la oferta. mersi mult happy

| KentuckyF a răspuns (pentru BULANGIU96):

Cu placere.Sa ne zici daca iti place telefonul sa nu ne facem griji happy.

| BULANGIU96 explică (pentru KentuckyF):

Mersi happy

| KentuckyF a răspuns (pentru BULANGIU96):

Deci,esti multumit de noul telefon?

| BULANGIU96 explică (pentru KentuckyF):

Inca nu l-am cumparat. sad Dar acum imi adun banii. big grin

6 răspunsuri:
| robyiyo a răspuns:

Da se merita, e chiar foarte bun pretul. Unde sunt vremurile cand n95 costa 17 milioane? rolling on the floor