| catanel10 a întrebat:

Se merita sa dau un nokia 5230 pe un iphone 2g impecabil+100lei de la mine? Da sau Nu+argumente.

4 răspunsuri:
| vlad15eu a răspuns:

Sunt 2 telefoane slabe, mai bine ai da 5230 si 100 de ron pe un 5800, iPhone 2g s-a invechit grav si nu se merita.Alegerea ta.

| csn20 a răspuns:

Eu zic ca da. happy

| Desabafo a răspuns:

DA, se merita! Pentru ca Iphone-ul este un telefon care este acum la moda, cu un sistem de operare pe care se pot instala muuuulte aplicatii si este un telefon foarte util in orice situatie.