| maly777maly a întrebat:

Se merita sa i-au un Iphone la 2 milioane jumatate? are poza si arat binisor:
http://mercador.ro/oferta/iphone-4s-neverlock-ID1m3Nj.ht ml

Răspuns Câştigător
| EnciclopediaProstiei a răspuns:

Nu vezi ca are mentiunea ca e codat in iCloud? adica a fost furat sau pierdut si proprietarul l-a blocat.
il poti folosi totusi ca puck de hockey daca vrei...

| maly777maly explică (pentru EnciclopediaProstiei):

Deci daca e blocat icloud nu este nici o sansa sa pot sta pe el, deloc?

| maly777maly explică (pentru EnciclopediaProstiei):

NU-l pot folosi sa stau pe el nici de fel?

| EnciclopediaProstiei a răspuns (pentru maly777maly):

Nu il poti folosi deloc si nici nu merge deblocat din ce am citit pe net.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu zic sa nu.
Logica: un 4s neverlock e 900-1000 lei. Nu crezi ca e ceva suspect. Eu cred ca DA!

| scumpicicadragutica a răspuns:

EU cred ca se merita... big grin