| UnNumeScurt a întrebat:

Se merita sa iau un A6 2016 la pretul de 650 ron de la o firma care are produse refurbished? Adica A6 2016 in 2018 e bun? La stare arata aproape nou.

Răspuns Câştigător
| Anonim0204 a răspuns:

Am dat un search pe google. Nu exista A6, in schimb exista A5 din 2016 se mai scrie si: A5(6)... Ma gandesc acum sa nu fie fake acea oferta:

https://www.phonearena.com/......393%2C9813

Iti dau o comparatie sa iti faci o idee, inca odata.

4 răspunsuri:
| Nevroza a răspuns:

Buna! Apreciez funda data. Seria A este mai performanta, ca functii decat modelul J. Mie mi se pare prea ieftin, dar din pacate e resigilat. Poate veni cu defecte legate de design(zgarietura, uzura usoara). Eu sincer nu am achizitionat niciodata, resigilate dar la pretul asta merita din plin. Eu zic sa profiti, dupa s-ar putea sa ti se duca norocul. Succes!

| UnNumeScurt explică (pentru Nevroza):

Dar totusi este A6 din 2016, Ar fii egal cu un J3 din 2017?

| Anonim0204 a răspuns (pentru UnNumeScurt):

Am dat un search pe google. Nu exista A6, in schimb exista A5 din 2016 se mai scrie si: A5(6)... Ma gandesc acum sa nu fie fake acea oferta:

https://www.phonearena.com/......393%2C9813

Iti dau o comparatie sa iti faci o idee, inca odata.

| Anonim0204 a răspuns:

Daca esti multumit de specificatii, da!

| thesunisup a răspuns:

Nu, fiindca este din 2016, iti recomand sa te orientezi spre un model de ultima generatie.Incearca sa profitii de evolutia tehnologiei, avanseaza foarte repede