| Yuuuki a întrebat:

Se merita sa imi cumpar un Samsung Galaxy Note sau un iphone 4s?

12 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu zic ca se merita

Răspuns utilizator avertizat
| dmrtr a răspuns:

Samsung galaxy note tongue este mult mai bun big grin

| NemNUZ a răspuns:

Nu te-as sfatuii sa iti iei niciunul pentru ca costa foarte mult si daca cumva le scapi pe jos ai aruncat zeci de milioane la gunoi dar trecand peste astea eu as alege 4s pentru ca este de o calitate(dezine) mai buna si mai performant

| felixdesign a răspuns:

Daca vrei sa tii o caramida in mana, atunci ia-ti Samasung.
Daca vrei ceva finut si super bun atunci iPhone

| CrissuCristina a răspuns:

Samsung Galaxy Note, dupa parerea mea, si ii dau dreptate lui petcj.

| Yuuuki explică:

Note 22 de milioane
4S 27 happy

| Raul5521 a răspuns:

Samsung Galaxy Note e mai pun decat Iphone 4s big grin... uitate pe internet si o sa vezi diferenta

| Raul5521 a răspuns:

Bun*

| Georgestaff08 a răspuns:

Iphone 4s te sfatuiesc

| iambusy a răspuns:

Un iphone 4s parerea mea, dar conteaza ce iti place.

| IoanaIo a răspuns:

Merită Samsung Galaxy Note deoarece e mai flexibil pentru serviciu. Iphone 4s e mai mult pentru distracţie. Aşa cred eu happy.