| Ionut659 a întrebat:

Merită să îmi iau Boosteroid?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da Ionuț mamă "se. merită" să îți IEI (scris FĂRĂ cratimă!)

| NLS a răspuns:

Indiferent din ce unghi privesti, nVidia GeForce Now e mai bun decat toate.

https://www.digitaltrends.com/gaming/google-stadia-vs-nvidia-geforce-now/

Poti folosi jocuri de pe toate platformele, pe care deja le-ai achizitionat, si acesta e un mare plus pentru veterani, ce au o colectie de jocuri pe STEAM, Uplay, Epic, sau in alta parte.

Si acum, vezi de ce nu merita Boosteroid, nici macar cand locuiesti in Romania (unde se afla serverele):

https://www.reddit.com/......oosteroid/

| Ionut659 explică (pentru NLS):

Da dar problema GeForce ului este că nu are toate jocurile, am gta5 și nu mă pot juca și asta mă dezavantajează dar în rest la grafică și restul GeForce Now câștigă contra boosteroid ului. Acum mă întreb, de ce Youtuberii fac reclamă la Boosteroid și de ce nu arată fps urile și grafica pe care o au pe Boosteroid.

| CdeMetal a răspuns:

Eu prefer Geforce Now, mai ales ca are si o varianta free in caz ca nu te joci asa de mult.

| KR0NSTADT a răspuns:

"Îhî, iaț-i".

| NonZarek a răspuns:

Dacă ești gamer și îți place să te joci dar ai un coteț de pc, normal ca merita. E chiar rentabil, dar sa fi atent la viteza de internet, scrie la ei pe site cât trebuie sa fie minim pentru a te putea juca liniștit la performante maxime, nu te sfătuiesc sa îl cumperi dacă nu ai viteza mare la internet.

| AfumataSunca a răspuns:

Depinde cat de mult te joci, daca te joci rar nu merita.
Dar pentru cei care isi petrec majoritatea timpului pe pc (este rai)