| RaYzen7 a întrebat:

Merită sa ma abonez la Telekom pentru TV si Net este bun? Viteza netului este bună?

9 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Da.
Am de ani de zile si merge foarte bine.

| sierra1 a răspuns:

"Se merită "

se, dacă n-ai digi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu am net de la Telecom de ani de zile, viteză bună.

| RaYzen7 explică (pentru sadrian46):

Și ce abonament ai de câți euro daca nu te superi?

| sadrian46 a răspuns (pentru RaYzen7):

Nu mă supăr, am un pachet, Internet, am Internet prin fibră optică, apoi wireless în toată casa, 2 TV, linie fixă, TV cablu, telefon mobil, dar nu îl administrez eu personal, așa că nu cunosc suma.

| Wr3nch a răspuns:

Depinde de infrastructura din zona ta. Logic ca daca alegi cel mai ieftin abonament o sa fie la fel de buna ca berea la pet rasuflata si calda.

| danbnz a răspuns (pentru Wr3nch):

Eu am cel mai ieftin net si tv... merge foarte bine.

| Wr3nch a răspuns (pentru danbnz):

De asta a mentionat infrastructuralaughing In unele locuri merge si cel ieftin ok, in altele ca fanul. Depinde de zona si noroc.

| flixbuster a răspuns:

Experienta personala, zona rurala: TV prin antena satelit, net prin ADSL (teoretic 16 Mbps, normal 12 Mbps - asa zic in contract. In realitate merge cu (aproape) 6 Mbps).