| alexcris007 a întrebat:

Se merita sa mai imi cumpar un xbox 360? Credeti ca se vor mai face jocuri pe el?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Din punctul meu de vedere merita. AI mii de jocuri foarte bune, la preturi mici, iar daca mai e si modata, e win-win.

| DragosEsteCuTheAngel a răspuns:

I-ati unul SH impreuna cu cateva jocuri. Chiar daca nu o sa se mai faca multe jocuri pentru el, sunt deja o gramada de jocuri faine pe care ai putea sa le joci.

Dar sa fie SH consola, ca sa nu platesti prea multiwinking

| LiveForNowSpeed a răspuns:

Normal ca o sa apara dar jocurile noi aparute, Next-Gen duc xboxul la un nou nivel.Asa ca poti sa iti iei unul cu cea mai mare incredere.Te asigur

| Sergiu_Dan_2000 a răspuns:

Eu nu prea cred.Un Play Station 4 ti-as recomanda...