| DonAnonymius a întrebat:

Se merita un Samsung Galaxy S 2?

Răspuns Câştigător
| brandiburu a răspuns:

Da, da, da, de 1000 de ori da. Este peste iPhone si peste orice alt concurent, atat de la hardware (unde se detaseaza clar de concurenta) pana la diversitatea aplicatiilor (si, mai ales, ca sunt gratis foarte multe).

Inca o chestie: este mult mai ieftin decat iPhone 4.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Dupa mine da. ecranul este superb, e subtire si este si cel mai performant telefon al momentului. Poate integistra fullHD asa ca... Aplicatii sunt cu miile si jocuri de asemena, deoarece are cel mai puternic GPU de pe un telefon, la acest moment.

| filipm2001 a răspuns:

Se merita si precedentul i9000 S1. Acesta este o imbunatatire adusa primului si sincer este singurul care incearca sa mai micsoreze avansul avut de iPhone 4 in ceea ce inseamna telefoane. Vezi aici opiniile utilizatorilor despre Samsung i9100 Galaxy S2, sa-ti faci o idee despre el: http://goo.gl/qLDZY
Succes;)

| cristi2011 a răspuns:

Este un gunoi de telefon. pentru cei ce zic ca e peste iphone 4 se inseala. degeaba are procesor puternic daca e praf la software

| caian a răspuns:

Da cred ca este destul de bun.are camera de 8 mb. si arata destul de bine.eu cunosc om care are de 4 luni si e foarte multumit mai ales ca face poze foarte bune si clare. bafta parerea mea e sa iti iei si sigur vei fi multumit de el si te vei bucura! funda?

| Boxiorul09 a răspuns:

Nu merita pentru ca daca il scapi jos s-a dus dar ii telefon bun funda?

| Raduu_6047 a răspuns:

As spune da dar trebuie sa fi foarte atent cu el.