| sweetgirl_1922 a întrebat:

Se poate afla daca te-a sunat o persoana cu numar ascuns numarul?

9 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Eu cred ca exista o solutie.Cu ajutorul GPS-ului...

| Bybanu a răspuns:

Suni la. Vodafone sau la ce esti tu, si le spui sa-ti zica ultimul numar care te-a apelat.

| MenInShadow a răspuns:

Nu

| Pinkyx a răspuns:

Doar daca te.a amenintat sau ceva de genul, poti merge la politie si ti.l afla. sau la Orange thinking

| TeruoSan a răspuns:

Nu e posibil sa afli numarul persoanei care tea sunat cu numar asuns - atunci daca s-ar putea afla nu ar trebui functia numar ascuns - mersi - funda

| OanaVlad a răspuns:

Se poate dar trebuie sa astepti cateva ore dupa aceea

| denyiuly a răspuns:

Nu se poate afla.formula pentru a suna cu numar ascuns este #31#

| pushtius1 a răspuns:

Nu se poate afla... decat cu ancheta de la politie...

| yunkky a răspuns:

Nu