| LittleDrop a întrebat:

Se poate bloca un numar? Adica sa nu mai primesc mesaje si apeluri de la acel numar. Si daca da, cum?

Multumesc. happy

3 răspunsuri:
| DreamHouseit a răspuns:

Da se poate dar doar in cazuri extreme se blocheaza numarul gen tatal tau nu mai vra sa mai vorbesti cu cineva asa ca se duce la firma de tel respectiva si blocheaza (INCHIDE) numarul si asta se intampla nu mai poti primi mesaje nici sa trimiti nici sa suni la numarul respectid multumesc acum imi poti da funda plizz?

| anonimaa19 a răspuns:

Te duci la Orange/Vodafone/cosmote sh zici ca vrei sa blochezi un nr.trebuie sa dai niste cativa lei sh s-a rezolvatwinking

| мιcυтѕѕα a răspuns:

Buna! la telefoane poti s afaci astfel in cat, atunci cand te suna respectivul/a sa ii dea numar ocupat! daca doresti aceasta modalitate, poti sa intri in jurnaluri adica acolo unde te-a sunat ultima oara -optiuni - si ar trebui sa scrie undeva [adaugare la lista de respingere] depinde de telefon... de ex la al meu am bagat pe cineva la respingere, nu pot sa il scot decat daca imi resetez tot telefonul! ce zici dai si tu o fundita? Papa