| WithoutName123456789 a întrebat:

Se poate cere de la Orange,ceva cu desfasuratorul siteuri-lor accesate?
Daca da, cum se face?

Răspuns Câştigător
| mdaria a răspuns:

Cu siguranta se poate cere daca ai abonament, cred ca trebuie sa mergi la un Orange-shop si depui o cerere.

| WithoutName123456789 explică (pentru mdaria):

Si cam dupa ce timp iti spune?

| mdaria a răspuns (pentru WithoutName123456789):

Pai cand depui cererea, o sa primesti toate informatiile. E posibil sa aiba acces la informatii si sa ti le spuna pe loc - nu stiu.

| WithoutName123456789 explică (pentru mdaria):

Ai facut asta?

| mdaria a răspuns (pentru WithoutName123456789):

Da, insa mai demult. Am facut cerere si mi-a venit la factura. Acum nu mai stiu exact cum se practica.