| alextheunstoppable a întrebat:

Se poate conecta telefonul la laptop prin screen miroring?

4 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Desigur! Aveam si eu un soft de asta pe e-reader, dar nu mai stiu cum se numeste.

| Jipa95 a răspuns:

Daca am inteles bine, tu cu telefonul vrei sa controlezi pc-ul. Pai este o aplicatie pe store : https://chrome.google.com/......ihenigjmpp unde acea extensie trebuie instalata si in chrome de pe pc, si in telefon. Ca sa poti face toate astea vei avea nevoie de un cont google.

Bft!

| spy2o a răspuns (pentru Jipa95):

N-ai inteles! El vrea sa vada pe laptop ce vede pe ecranul telefonului.

| Exaizo a răspuns:

Uita-te pe site-ul de la protv la i like it ca a fost acum 3 zile o aplicatie exact ca asta, dar nu am link.