| YURI123 a întrebat:

Se poate cumpara telefonul Allview P5 Qmax la abonament?

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Da se poate, telefonul este disponibil doar la Vodafone.

| YURI123 explică (pentru Grimmjow69):

Am intrat pe site-ul Voafome si nu am gasit acest telefon, imi pot da un site? (Poate ai scris "Allview P5 Quad")

| Grimmjow69 a răspuns (pentru YURI123):

De pe emag.ro poti sa-l achizitionezi cu abonament Vodafone.

| YURI123 explică (pentru Grimmjow69):

Am intrat pe emag.ro, m-am uitat la metode de plata si nu am vazut nimic de genul acesta. Trebuie sa ma duc pana la un magazin eMAG?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tem ca Vodafone, Orange si Cosmote sunt destul de sanatosi la cap incat sa nu bage un asemenea telefon in ofertele lor.