| FFabi17 a întrebat:

Se poate dacă cineva îți dă un link și dai pe el să îți intre la tine în pc? era link http://akk.li/pics/anne.jpg? Fundăă

Răspuns Câştigător
| Pişcoţica a răspuns:

Să-mi bag picioru. tremur din toate incheieturile! straight face Mai aveam şi castile in urechi, oprisem muzica de mult. dar boxele erau destul de tari.
Mulţumesc. straight face. omg. Piii-işcoţica laughing.

| FFabi17 explică (pentru Pişcoţica):

ăăăăăă,de ce? vrei să zici că o apărut o chestiee de aia de speriat? rolling on the floor))) pe bunee eu nu am știu, am primti linkul ăsta de la cineva și am dat pe el și nu mi-a mers, n-a apărut nimica și am crezut că e cv de intrat în pc, se pare că era de speriat rolling on the floor))) ori cum ai fundăă drept consolare pentru șoc rolling on the floor

| Pişcoţica a răspuns (pentru FFabi17):

rolling on the floor te rog frumos! măcar atât merit după ce că mi-a ajuns inima în chiloţi waiting rolling on the floor))
oricum, eşti prea tare laughing.

3 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Mare lucru