| Hedshot a întrebat:

Se poate face upgrade la cpu unui notebook assus x55c? vreau sa inlocuiesc Intel celeron 1000m 1.80 ghz cu un i5 2.5 ghz dar nu stiu care e riscul sa fac asta. astept un raspuns cat de cat ok.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti inlocui doar cu anumite procesoare. Uite lista: http://bit.ly/2uFYFqQ

| Hedshot explică (pentru Salontanul):

Eu nu am banii lui buica frate. ceea ce mi-ai dat tu costa enorm de mult, plus ca vreau sa ii fac un pic de boost atata tot. daca s-ar putea un site care face livrari in Romania :p

| Salontanul a răspuns (pentru Hedshot):

Si daca nu ai banii nu stiu cui vrei sa pui ceva care nu va merge? Inceraca! Doar pe pielea ta incerci.