| gheorgheeroul12324 a întrebat:

Se poate instala windows pe un telefon cu android

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E ca si cum „pot pune motorina la un motor pe benzina"? Deci, nu.

| gheorgheeroul12324 explică (pentru darrio2007):

Sti ca pe calculatorul meu e acasa pe care oficial am windows,am si catalina de la Apple,si functioneaza foarte bine si recunoaste toate driverele nativ, video,audio, network, usb, bluetooth si functioneaza perfect, deci se poate si invers windows pe android

| darrio2007 a răspuns (pentru gheorgheeroul12324):

Dar nu pe telefon. Tu asta ai intrebat.

| aditimus a răspuns:

Nope

| Lukasssz a răspuns:

Incape incarcatorul laptopului in mufa telefonului?

| Mirel4412 a răspuns:

Nu, dar poti controla un pc pe windows remote si sa ai acces la windows, prin intermediul teamviewer sau supremo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am vazut cateva incercari pe Youtube. Dar nu e windows, este emulat si merg doar alea vechi gen xp

| florin926481f a răspuns:

Nu

| 19flo79 a răspuns:

Sigur nu.
Poate gasesti o interfata care sa arate la fel dar programul de rulare nu il poti schimba!

| Polinton a răspuns:

Windows e pe calculatoare