| ed23tm a întrebat:

Se poate juca metin 2 singleplayer, adica sa fie un program pe care joc doar eu fara nimeni?

5 răspunsuri:
| death a răspuns:

Şi unde mai e distracţia?

| Oproo a răspuns:

Pai nu! Metin2 este un joc online care depinde de servere! daca vrei sa te joci doar tu de unul singur. trebuie sa-ti faci un server la tine in pc si sa te joci doar tu! poti sa iti dau gm/ga si altele dar nu categoric, nu exista metin2 singleplayer! daca vrei sa-ti faci un server si sa te joci singur fara sa mai bagi pe cineva cauta detalii pe 4metin sau pe alte siteuri. Daca o sa ai serverul tau o saai control total asupra jocului adica iteme lvl mobi si altele! Deci succes! Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| AldeaDorin a răspuns:

Nu se poate e un joc mmorpg(massive_MULTIPLAYER_online_role_playing_game).
FUnda?

| Nicolae_Mario_1980 a răspuns:

Pei nu metinul este mereu multiplayer daca vrei singur creeaza un server de metin poti sa-ti dai: Gm, Ga etc iti iei ce itm vrei de ex: /i tem 1259. asta e metinul nu se joaca singleplayer. bafta la server uite niste informati pe http://4metin.ro/. uitemi facebookul pentru informati: https://www.facebook.com/mario.nicolae.56?ref=tn_tnmn