| AnonimFaraPereche a întrebat:

Se poate pe Wapp sa nu se vada daca esti conectat?

10 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Da. in setarile aplicatiei.

| Elena9328 a răspuns:

Da se poate. Îți explic cum?

| VallyB a răspuns (pentru Elena9328):

Zii

| Elena9328 a răspuns (pentru VallyB):

Daca ai pe cont, apoi pe confidențialitate și ", ultimul act ", bifează l că "nimeni."

| AnonimFaraPereche explică (pentru Elena9328):

Ultimul act nu se vede asa, dar atunci cand sunt on si intra cineva pe conv cu mine ma vede conectat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate.

| ș53fan a răspuns:

Salut! Da se poate face acest lucru!
Pasii :Intri in aplicatie dai la setari apoi in setari dai la cont confidentialitate iar acolo dai la ultimul act si selectezi Nimeni, dar acest lucru are si un dezavantaj... daca il faci nici tu nu vei mai putea vedea cand au fost ceilalti activi! Ar fi fost super sa poti face sa nu te vada altii dar tu pe ei da! Sau mai e o aplicatie Unseen mesajele de pe whapp mess intra pe ea si tu poti sa le vezi fara ca cei care le-au trimis sa tlstie ca tu le-ai vazut

| AnonimFaraPereche explică (pentru ș53fan):

Ce spui tu e altceva, de setãrile astea stiu, insa eu ma refeream la faptul ca atunci cand sunt on si intra cineva pe conversatia cu mine ii arata ca-s conectat, nu ma refer la ultimul act.

| ș53fan a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Eu așa știu... Dacă activezi aia nu știe când ești în...Dar mă rog! IDFK!

| xSega a răspuns:

Din păcate nu