| Anaais a întrebat:

Se poate recupera o conversatie stearsa de pe fb?

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Tu ai sters-o si nu o poti recupera. Poti totusi sa ceri conversatia persoanei cu care ai facut-o. Daca nu a sters-o sigur o poti recupera.

| Kyubii a răspuns:

Încearcă la setări, opțiunea general, "download a copy of your facebook". Acolo se descarcă absolut tot ce ai pus pe facebook vreodată, mesaje, ciupituri, toate informațiile.
Nu știu să-ți spun sigur, dar cred că acolo mai poți găsi conversația. Sper să fie așa!

| Andreii83 a răspuns:

Din câte știu eu, nu.