| nimeni_2035 a întrebat:

Se poate schimba limba la Windows Xp Professional in romana?
Daca da, cum?
Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Windows XP Romanian Language Pack.rar
http://fisierulmeu.ro/......k-rar.html

13 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Exista un patch ca l-am avut si eu instalat dar cand am vrut sa scap de el nu l-am mai putut dezinstala a trebuit sa reinstalez windowsul ca sa scap de el nu il recomand

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Exista un patch care-l face in romana. Scrie pe google ceva ca iti apare sigur.

| whitehair a răspuns:

Instaleaza interfata in limba romana(romanian language pack). Asta e tot, dar e prost tradusa. Iar programele care sunt instalate cu interfata in engleza asa vor ramane

| deleuandrei a răspuns:

Poti daca windowsu e in engleza cu un program nu mai tin minte cum dar daca e in rusa atunci nu mai spera la nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mere decat sa dai repair la windowa sau sal schimbihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate sa se schimbe pentru ca windowsul este facut in Anglia si nu are limba romana eu aproape am cautat 4 ani si tot n-am gasit nici prieteni nu stiau nici nimeniiiiiiiiiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc AtV-IsT pentru. Windows XP Romanian Language Pack.rar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linkul care a fost postat de "AtV-IsT" face redirectionare catre pagina http://necoda.com/? page=download care nu exista!

| Viuvi a răspuns:

Pai exista un program - imi scapa numele acum -
Insa nu-ti recomand sincer!
Ocupa mult din memoria RAM, si iti incetinseste pc-ul cu cateva secunde!
Crede-ma ca l-am avut si eu in romana - windows xp profesional sp2 -
Si am memoria RAM 1, 5 GB

| byuziman a răspuns:

Da, de aici crackul pentru WGA: http://www.megaupload.com/? d=003ICSWM si de aici instalul pentru lb. romana: http://www.megaupload.com/? d=0QMK5CW6! Crackul merge 100% testat de mine si inca 15 oameni pe XP! Bafta.

| Nicolae_Andrei_1993 a răspuns:

Cum se schimba limba la windows xp