| Mihai1972 a întrebat:

Se poate schimba placa de baza la HTC One X? Sper sa nu fie o intrebare stupida dar nu m pricep. Astept un raspuns, funda. Este complicat procedeul?

3 răspunsuri:
| ISP475 a răspuns:

Telefon....nu s-au inventat INCA telefoane la care sa ii poti schimba componentele, este un concept(o sa fie ii viitor).si de ce ai face asta? d-ul la service daca ai ceva de reparat

| Mihai1972 explică (pentru ISP475):

Am o placa de baza de One X buna, iar placa de pe al meu este defecta, intrebam daca o pot schimba si daca este dificil, bineinteles ca il duc la service, doar ca voiam sa stiu dinainte! Mersi.

| ISP475 a răspuns (pentru Mihai1972):

Este greu.