| Mihai1972 a întrebat:

Se poate schimba placa de baza la HTC One X? Sper sa nu fie o intrebare stupida dar nu m pricep. Astept un raspuns, funda. Este complicat procedeul? Mersi frumos.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Da. Si sa nu incercia sa cceva acasa. Mergi cu el la un service.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

In general se repara, nu se schimba. Majoritatea persoanelor ce le cunosc si au acest telefon au reparat placa de baza. Nu spun ca nu e posibil, e clar ca e complicat daca e posibil, trebuie sa pui celelalte piese la locul lor, cel mai bine intrebi la un service sau la reprezentant, daca-l mai ai in garantie.