| DeadMadar a întrebat:

Se poate schimba procesorul integrat si placa video integrata a unui laptop?

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu, pentru ca la majoritatea nu ai loc sa mai pui ceva in carcasa, carcasa laptopului este facuta exact dupa componentele pe care le are el din fabricatie, daca are o placa video dedicata este o posibilitate mica de tot sa o poti schimba, insa daca e integrata nu poti sub nicio forma. Procesorul s-ar putea sa poti, daca e compatibil.