| Alexutza16 a întrebat:

Se poate sterge contul de facebook?

Răspuns Câştigător
| Dudu521 a răspuns:

Da se poate! Dai la setari-->setarile contului-->securitate--> (jos) dezactiveaza-ti contul--> clik si voila

P.S. Il poti reactiva, dar daca il vrei sters (definitiv) nu mai intra pe el timp de 2 saptamani! Ti se va sterge automat!

Funda?! big grin

11 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Da.

| Joker11 a răspuns:

Se poate,, dai sus la setarile contului si dai pe securitate si dai dezactivare cont. bafta.

| lullaby23 a răspuns:

Da

| mennenspeed a răspuns:

Doar dezactivat!

| MariaCristinnaa a răspuns:

Da dar poti sa ti-l reactivezi!

| florinmadalin a răspuns:

Merge dezactivatwinking

| delia12isa a răspuns:

Mergi la,, Setarile contului,, apoi dai la,, Securitate,, si dupa gasesti jos,, Dezactiveaza contul,,.SSi se va sterge dupa 2 sapt.

| Alexutza16 explică:

Va multumesc la toti care ati raspuns! big grin

| Fixativ a răspuns:

Nu se poate sterge

| Andreea699 a răspuns:

Se poate. Dai la settings la block

| wtk345 a răspuns:

Poti, te loghezi in contul facebook, si intri pe linkul asta https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account
si apesi delete my account. :)