| anonim_4396 a întrebat:

Se poate strica telefonul sau tableta cu Android daca revin de foarte multe ori la setarile din fabrica?

Răspuns Câştigător
| Altadata a răspuns:

In timp da. deorece dupa fiecare resetare telefonul sau tableta isi va pierde din abilitati. In plus dupa fiecare resetare telefonul sau tableta va merge bine un timp si dupa va trebui sa o resetezi. Ar trebui sa o resetezi doar cand iei un virus.

2 răspunsuri:
| Iuliancik77 a răspuns:

Da cum sa nu se strice>?

| razvy4ever a răspuns:

Nu,e bine sa resetezi telefonul la un anumit interval de timp, mai ales la android...