| Alexandru_8107 a întrebat:

Se poate trimite prin bluetooth, de la calculator la telefon? Ex: poze, muzica etc.

Răspuns Câştigător
| Deea1189 a răspuns:

Da se poate. Daca ai laptop si are bluetooth se trimite foarte usor (ca de la telefon la telefon), daca ai calculator iti trebuie un stick bluetoth. Cand il cumperi (eu am dat 35 RON) ai si un CD, instalezi CD-ul apoi introduci stick-ul in portul usb si gata. Sper ca te-am ajutat.

9 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Da, cu acel stick blutooth, se face conexiunea unui telefon, si apoi se poate face transferul, unul din programele cel mai des intalnite este BlueSoleil, cu care se realizeaza destul de usor acest lucru!

| Th3eo a răspuns:

Da dar trebuie sa cumperi bluetooth de la magazine pentru calculator.

| Marijuana187 a răspuns:

Da,normal

| veronica a răspuns:

Binenteles ca da daca ai bluetooth la calculator, la tel ai oricum.

| xxBRDxx a răspuns:

Da se poate foarte simplu 2 moduri!
1. Poti baga cablu USB de la tel la pc.
2. Dai in control panel si acolo gasesti bluetooth si dai si la tel, daca nu merge asa eu zic sa iti intrebi un prieten trebuie setat

| error1234 a răspuns:

Da. dar iti trebuie un dispozitiv cu usb.bluetooth-ul este acel dispozitiv.nu e foarte scump... dar nu cred ca se merita daca ai cablu de date.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti linistit

| Insurgent a răspuns:

Dabig grin
ai bluetooth ca sticu?
daca da baga-l in comp cred ca trebuie sa il instalezi sau numai stiu sh dup daca vrei sa trimiti ceva dp tel cauti dispozitivu sh atata tot.

| mihaelaelisa a răspuns:

Da