| sweetgirl_1922 a întrebat:

Se pot asculta convorbirile telefonice? si daca da cum. Ca fostul prieten a unei prietene stie tot ce face ea mai explicit ce vorbeste cu mine la telefon tot timpul...
Multumesc mult:*

5 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Poate i-a pus microfoane in casa.
dar asta e teoria conspiratiei, cel mai probabil e ceva simplu cum ar fi sa ii asculte mobilul, mi se pare ca e 2000$ aparatul si e usor de folosit.

| thealchemist a răspuns:

@54ndy: "este ilegal" - Et tu, Dexter?

| 54ndy a răspuns:

Se poate dar este ilegal.

| mrsjacksonhere a răspuns:

Uite aici : SPAMvote/11906/Login_11906

| MysteriousOfficial a răspuns:

Poate ii spune prietena asta a tathinking Daca nu... nu cred ca se poate mai ales daca sunt mobile (adica foarte greu se poate, nu oricine).