| anonim_4396 a întrebat:

Se pot copia poze din calculator pe cardul de memorie al aparatului foto? daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| Pozitivciik a răspuns:

Daca ai usb prin el daca ai adapter tot poti asa cum scoti din fotoaparat pozele asa si le puiwinking

5 răspunsuri:
| adit58 a răspuns:

Da. Ai nevoie de un cablu de date sau de un cititor de carduri. Conectezi cititoru de card sau cablu cu pc si transferi datele. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot sa le copiez nici prin usbtonguealtfel nu se poate?

| dRewkidD a răspuns:

Pai...iti trebuie un USB pentru aparat ca sa-l conectezi la calculator,sau un STICK de carduri de memorie,daca n-ai poti sa cumperi de la magazinele de electronice... dupa ce ai conectat aparatul la calculator, dai COPY la pozele din calculator, apoi dai PASTE in folderul cu pozele aparatului.
SUCCEShappy

| SmoKey_5098 a răspuns:

La mine merge... cu copy paste se duci in folderul cardului(atunci cand cardul este in calculator) si asta ar fi tot tongue...

| DanIonescu a răspuns:

Şi pe mine mă interesează această problemă.