| casy99 a întrebat:

Se pot face huse la comanda dupa marimile unei tablete (lungime, latime, grosime). Daca da, de unde?

Răspuns Câştigător
| BuGz a răspuns:

Da se fac doar ca sunt mai scumpe.
Cel mai bine ar fi fost sa o cumpreri de la magazinul de unde ai cumparat tablera ( app husa nu acopera si ecranul CA SA STII acopare doar partea din spate si marginile )
winking

1 răspuns:
| bassmusic a răspuns:

Da se gasesc in special la magazinul de unde ai cumparat-o. De exemplu eu mi-am cumparat una din carrefour si de acolo mi-am luat si husa