| Horiatud a întrebat:

Se pot printa la imprimanta 3d jetoane pentru mașinuțele acela din parcul de distracții?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Teoretic, da, insa costul poate di mai mare decat valoarea jetonului.
Practic, daca esti prins, te poate costa si cativa ani de puscarie, pentru falsificare.

| sierra1 a răspuns:

Fără nici o problemă!

| NLS a răspuns:

Se pot, dar pentru o calitate buna, daca imprimantele sunt FDM, ar trebui sa printezi pe

Multimaker 3

Raise3D N2
sau
Raise3D Pro2

Acestea ofera de departe cea mai buna calitate si nu sunt construite in regim "Replicator", precum multe altele.