| qq30xx a întrebat:

Se pot scoate bani doar din Html și Css? Dacă da, prin ce metode?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Html si css te limiteaza enorm, doar la partea de implementare stricta a designului. Dar cum suntem in 2018 si un simplu site contine un minim functionalitatate implementat in js, php sau diverse framework uri nu cred ca html si css te vor duce departe

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se scot bani din asa ceva, daca se scoteau nu mai era nimeni pe forumuri si toti eram bogati pe aici.